İnternet sitemizde 256Bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Bu nedenle kredi kartı bilgileriniz ile alışveriş yaptığınızda bu işlem sizin ile anlaşmalı olduğumuz TÜBİTAK desteğindeki SHOPİER arasında kalmaktadır. Bizim tarafımızdan bilgileriniz görünmez, depolanmaz ve depolanamaz.

Replika Ayakkabi olarak müşterilerimizin yalnızca sipariş veya üyelik aşamasında verdiği ( isim, soyisim, mail, adres ve gsm ) bilgilerini görebilir ve bu bilgiler sayesinde sipariş işlemlerini tamamlayabiliriz.

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmaları

Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünler Türkiye içinde tüm şehirlere 2-3 gün içerisinde ARAS, MNG ve Yurtiçi kargo şirketleri ile ulaştırılır.

Hafta sonu Siparişleri

Hafta içi 12.00’a Kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günleri 11.00’a kadar verilen ürünler aynı gün kargoya verilir. Pazar günleri kargo firmaları çalışmamaktadır. Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Stok Sorunları

Replikayakkabi tüm ürünlerini kendi deposunda tutmaktadır. Bu nedenle vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilerek hızlıca sizlere ulaştırılır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kapıda Ödeme

Replikayakkabi.com dan verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanınız vardır. Kargo personeli sizden kapıda ödeme ile paketi teslim edebilir.

Kapıda Ödemeyi Kötüye Kullanma

Kapıda ödemeleri teslim almamak ve Kapıda ödemeyi kötüye kullanmak; Satış sözleşmesi, Onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak;

Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az on (10) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini replikayakkabi.com sitesi müşterileri peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Kargo Ücretleri
Replikayakkabi.com Türkiye’nin 81 iline 30₺ kargo ücreti ile Kargo gönderimi sağlamaktadır.

Değişim ve İade
İnternet Sitemizden satın aldığınız tüm ürünlerin değişim garantisi vardır ancak iade garantisi yoktur.

Değişim Koşulları:

  • Satın aldığınız ürün deforme olmamış, yıkanmamış veya kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Satın aldığınız ürünün, etiketleri sökülmemiş ve kutusunun deforme olmaması gerekmektedir.
  • Satın Aldığınız ürünlerin değişim talebi esnasında, geri iade olarak gönderilen kargoların gönderim ve geri teslim masrafları Alıcı’ya aittir. Değişim sürecindeki kargo kabullerimiz, yalnızca gönderici ödemeli olarak gönderilen kargolardır.

Değişim süresi kaç gün?
Satın almış olduğunuz ürünün değişim talebi süresi, ürünün kargo teslim tarihi baz alınarak; Sonraki ilk 3 iş günüdür