Replikayakkabi.com Olarak Siz Değerli Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorulara Bu Sayfada Cevap Verdik.

Ürünleriniz Neden Mağazalardaki Fiyatlardan Çok Daha Uygun?

  • Ürünlerimizin Tamamı 1.Sınıf Kalite Replika‘dır. Tamamen Yerli Üretim Olduğu İçin Mağazadaki Fiyatlardan Çok Daha Uygundur.

Ürünleriniz İnstagram veya Facebook’ta Satılan Replika Ürünlerden Neden Daha Pahalı?

  • İnstagram veya Facebook Sayfalarında Satılan Ürünlerle, Websitemizdeki Ürünler Arasında Kalite Farkı Vardır
  • İnstagram ve Facebook Sayfalarında Satılan Ürünler Düşük Kalitede, Sağlığınız Açısından Oldukça Tehlikeli Kalitesiz Malzemelerden Üretilen Ürünlerdir,  Replikayakkabi.com ‘da Satılan Tüm Ürünler 1.Sınıf Kalite Malzemelerden Üretilmiştir, Bu Nedenle İnstagram ve Facebook Sayfalarında Satılan Ürünlerden Pahalıdır.

Websitenizden Kredi Kartı İle Ürün Satın Alırken Kredi Kartı Bilgilerimi Veriyorum, Güvenlik Açısından Problem Yaşar Mıyım?

  • Replikayakkabi.com  Sanal Pos Sistemi Olarak “Shopier” Altyapısını Kullanmaktadır. Shopier, TUBİTAK(Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu)‘nun Desteklediği Bir Sistemdir. Yani Ödeme Yaparken Bilgilerinizi Girdiğiniz Sayfa Shopier‘e Aittir. Kredi Kartı Bilgileriniz 256Bit SSL Sertifikalı Güvenlik Protokolü İle Korunmaktır
  • Kart Bilgileriniz Depolanamaz veya Saklanamaz.

Satın Aldığım Ürün Ayağıma Olmadı veya Kusurlu Geldi?

  • Replikayakkabi.com Olarak Ürünlerimizin Tamamında Değişim Garantisi Veriyoruz. Ürün Değişimi En Geç 2-3 İş Günü İçerisinde Gerçekleştirilir.

Ürünü Sipariş Verdim, Gönderdiğiniz Kargonun Ayakkabı Olduğunu Nerden Anlayacağım?

  • Replikayakkabi.com Tarafından Gönderilen Tüm Siparişler Şeffaf Kargo Olarak Gönderilmektedir. Ürünü Kargo Personelinden Teslim Almadan Önce Kargo Paketinden Ürünü Görebilirsiniz. İstediğiniz Model veya Renk Gelmediği Takdirde Ürünü Teslim Almama Hakkına Sahipsiniz.

Websitenizden Satın Aldığım Ürünlere Taksit Yapabilir Miyim?

  • Websitemizden Satın Alacağınız Her Üründe, Bütün Kredi Kartlarına 12 Ay‘a Kadar Taksit Yapabilirsiniz.